KAPIDA ÖDEME ile Sipariş İmkanı yoresel23.com 'da.Yeni MahsülTaze Ürünler .

Hakkımızda

Elazığ Yöresel Ürünler

Elazığ Yöresel Ürünler, 30 yıllık kapalı çarşı geçmişi ile Elazığ’da ki müşterilerine mağaza hizmeti ile yöresel ürünlerin satın almasına olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda Yoresel23.com ile Elazığ dışındaki müşterilerimize de Elazığ yöresel ürünleri online olarak ihtiyacı kadarı ile ürünlerini sipariş verebilme imkanı sunmaktadır.

Extra Cevizli Üzüm Orcik
Üzüm Orcik

Elazığ Yöresel Ürünler Nelerdir?

Elazığ yöresel ürünlerini internet sayfamızda bulunan kategorilere ayrılmış şekilde kolaylıkla bulabilirsiniz.Dilerseniz sayfamızın üst kısmında ki arama çubuğuna ürün adını yazarak daha hızlı ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz.

Elazığ Yöresel ürünleri, orcik, pestil, badem şekeri, ağın leblebisi, tulum peyniri, salamura peynir, orcik şekeri, dardağan, pişot, tarhana, sumak, peynirli ekmek, yağlı ekmek, sac ekmeği, bumbar (mumbar), gömme, yaprak sarması ve sayabileceğimiz bir çok ürün çeşidi mevcuttur.Saymış olduğumuz tüm ürünler ve daha fazlası yoresel23.com adresimiz de mevcuttur.

Ağın Leblebisi
Ağın Leblebisi

Sistemimizde sizlerin kolaylıkla ödeyebileceği iki çeşit ödeme şeklimiz bulunmaktadır.Dilerseniz havale/eft veya kredi kartı ile sorunsuz ve güvenli bir şekilde ödeme sağlayabilirsiniz.

Siparişlerinizi hazırlarken vermiş olduğunuz ürün gruplarına göre muhafaza derecesine bakılarak kargolarınız hazırlanmaktadır.Erken bozulacak veya sulu ürünleri (tereyağı, salamura peynir) gibi ürünlerde özel ambalajlama sistemimiz ile kargonuz size ulaşana kadar bozulma riskini ortadan kaldırarak paketlenip gönderilmektedir.Diğer kuru yöresel ürünler ise hijyenik ve kapalı ambalajlı şekilde hazırlanarak gönderilmektedir.

Satışa sunmuş olduğumuz ürünlerimizin son kullanım tarihleri kontrol edilmek ile beraber, kuru meyve, kuru sebze, kuruyemiş, baharat vb ürünlerde ise sezonluk ürünlerin satışını yapmaktayız.Ürünlerimiz tamamen köy ürünleri olup katıksız ve doğal ürünler olarak sizlere gönderilmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz için canlı görüşme sistemimiz ile anlık olarak yöresel ürünlerimize ait sorularınızı sorabilir veya dilerseniz whatsapp hattımız üzerinden irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.7/24 canlı destek hizmeti bulunan sistemimiz de tüm sorularınıza cevap alma hakkına sahipsiniz.

Yoresel23.com müşterilerinin vermiş olduğu siparişleri anlaşmalı olan kargomuz PTT Kargo ile gönderilmekte ve sistemimize kargo bilgileriniz yansımaktadır.Siparişler bölümünden kolaylıkla kargo takip kodunuza ulaşabilir ve dilediğiniz zaman kargo takip linkine tıklayıp kargonuzun sürecini kontrol edebilirsiniz.